Movies
Ratings
35
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0