Movies
Ratings
637
El PlanetaRated ★ 4.0
Magic FarmRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
HereticRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5