Titles you rated
Dear HeavenRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0