Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 1.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 1.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 1.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0