Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
King of DesertRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My High School BusinessRated ★ 4.0
ManiacRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0