Movies
Ratings
770
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5