Movies
Ratings
802
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5