Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Anti HeroRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0