Movies
Ratings
509
Drive My CarRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
Between Love and HateRated ★ 4.5
Two LoversRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.5