Movies
Ratings
1208
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
The NegotiationRated ★ 2.0
47 Meters DownRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 1.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 3.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 1.5
My Teacher, My LoveRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
PricelessRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The BarRated ★ 1.0