Series
Ratings
70
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0- VictoriousRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0- VictoriousRated ★ 3.0
- VictoriousRated ★ 3.0
VictoriousRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
New Life BeginsRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0