Movies
Ratings
337
CommitmentRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 1.5
2012Rated ★ 2.5
Death BellRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.5