Movies
Ratings
30
Hide and SeekRated ★ 3.5
FluRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5