Movies
Ratings
626
ShelterRated ★ 3.5
RelayRated ★ 3.5
The Dangers in My Heart: The MovieRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
City of EmberRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0