Movies
Ratings
4626- Mr. Kim Goes to the CinemaRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
- We Grow UpRated ★ 0.5
BTS the Comeback Live: ArirangRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5- Rectangle, TriangleRated ★ 1.0
Project YRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 2.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 2.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 2.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 2.5
PoisonRated ★ 3.5