Series
Ratings
58
Another Miss OhRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 2.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
IRISRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0