Series
Ratings
734
Reacher Season 1Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.0- 풍향고Rated ★ 3.0
- 야구여왕Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 풍향고Rated ★ 4.0
Bloody FlowerRated ★ 2.0
Chicago MedRated ★ 2.0- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 2.5
Chicago MedRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.0
The Walking Dead: Dead City Season 2Rated ★ 1.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead: Dead City Season 1Rated ★ 2.5
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 3Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 2Rated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.5