Movies
Ratings
325
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
NostalgiaRated ★ 5.0
Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The Element of CrimeRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 5.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
MaborosiRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0