Movies
Ratings
794
Good NewsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Laal Singh ChaddhaRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
An Almost Christmas StoryRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.0