Titles you rated
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
FlexxCopRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Unexpected Business Season 3Rated ★ 4.0
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 4.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 4.0
Alternate World PharmacyRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Soundtrack #2Rated ★ 3.0
Tierra Incógnita Season 2Rated ★ 3.0