Movies
Ratings
151
Don JonRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
City of Life and DeathRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5