Series
Ratings
35
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 1.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0