Series
Ratings
509
The Elusive SamuraiRated ★ 0.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 0.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
DARK MOON: THE BLOOD ALTARRated ★ 1.5
Tamon’s B-SideRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
Minami-ke OkaeriRated ★ 3.5- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 2.0
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 2.0
Princess JellyfishRated ★ 4.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0
Minami-ke ~Okawari~Rated ★ 3.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0
ChiikawaRated ★ 4.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 2.5
Minami-keRated ★ 4.0
Servant X ServiceRated ★ 3.0
Medaka Kuroiwa Is Impervious to My CharmsRated ★ 2.0