Series
Ratings
104
First Wives' ClubRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 0.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- DamoRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 1.0