Movies
Ratings
696
Project Hail MaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
CyranoRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Adrift in TokyoRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
EverestRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5