Series
Ratings
96
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 4.5
RememberRated ★ 1.0
Missing YouRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 2.5
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0