Movies
Ratings
20
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0