Movies
Ratings
228
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5