Movies
Ratings
41
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 0.5
One DayRated ★ 5.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 0.5
The Kirishima ThingRated ★ 0.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 0.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0