Movies
Ratings
490
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
LegendRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.5