Movies
Ratings
613
The CommuterRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
The Equalizer 2Rated ★ 5.0- The WickedRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 5.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 5.0
- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 4.5
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 4.0