Series
Ratings
28
All About My RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 0.5