Series
Ratings
88
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
- BeybladeRated ★ 4.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.5
Middle School Student ARated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0