Series
Ratings
19
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 태풍상사Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0