Movies
Ratings
224
TenetRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
JaneRated ★ 4.5