Series
Ratings
336
The Art of SarahRated ★ 2.5
WaywardRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Water MagicianRated ★ 1.5
Yukionna to Kani wo KuuRated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Non-rem no MadoRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Beat CoinRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
Coji-CojiRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
The Way Of The Hot & SpicyRated ★ 2.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 2.5
School-Live!Rated ★ 1.0