Movies
Ratings
74
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0