Movies
Ratings
159
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Fast XRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0