Movies
Ratings
132
The ShamelessRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Two Night StandRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 0.5
Our TimesRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Hannah ArendtRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5