Movies
Ratings
116
The Parent TrapRated ★ 4.0
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 4.0
PunchRated ★ 0.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0