Movies
Ratings
13
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0