Series
Ratings
115
The Art of SarahRated ★ 3.5
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
86Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5