Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0