Series
Ratings
67
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 2.5
First LoveRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Mind, Explained Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 4.5