Titles you rated
Animal KingdomRated ★ 4.0- Next LegendRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 1.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5