Series
Ratings
14
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
StrangerRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5