Series
Ratings
47
The Art of SarahRated ★ 3.5
Re:MindRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Secret TerriusRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
BloodrideRated ★ 2.5