Movies
Ratings
646
Beverly Hills NinjaRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.5
All for the WinnerRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Grave EncountersRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.5