Movies
Ratings
100
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0