Movies
Ratings
619
The Last PrincessRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
The Sword with No NameRated ★ 1.0
Blades of BloodRated ★ 1.5